Par mums

Sākums Par mums

“Veselība, nevis zelts, ir mūsu bagātība”

Mahatma Gandhi

Veselības centra “Baltezers” attīstības stratēģija ir vērsta uz klientam piedāvātā pakalpojuma kvalitātes paaugstināšanu, un jaunu pakalpojumu ieviešanu, kas ir balstīti uz zinātniskiem izpētes avotiem, mūsdienu prasībām atbilstošām modernajām tehnoloģijām un metodoloģiju. Mūsu galvenais fokuss ir bērnu rehabilitācija un veselības uzlabošana, tomēr jau vairākus gadus mēs papildinām mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstu ar procedūrām, terapijām un nodarbībām arī pieaugušajiem.

Veselības centra misija

Mūsu komandas misija ir nodrošināt un turpināt pilnveidot sabiedrībā integrētus veselības veicināšanas un rehabilitācijas pakalpojumus, kuru prioritāte ir efektivitāte.

Mūsu vērtības

Bērni

Veselības centrs jau vēsturiski ir saistīts ar bērniem un viņu veselības uzlabošanu. Mēs ticam, ka veseli un laimīgi bērni ir mūsu šīs dienas vērtīgākā investīcija.

Veselība

Protams! Veselā miesā, vesels gars! Tikai rūpējoties par savu ķermeni un garu mēs varam justies harmonijā ar sevi un apkārtējiem cilvēkiem.

Pozitīvs progress

Ne visas kaites ir ārstējamas, tomēr mērķtiecīgs un sistemātisks darbs var būtiski uzlabot pašsajūtu un dzīves kvalitāti!

Komunikācija

Kvalitatīva komunikācija starp speciālistu un klientu var būtiski uzlabot procedūru, terapiju, rehabilitācijas un tādējādi veselības uzlabošanas progresu un pozitīvu rezultātu sasniegšanu.

Vēsture

Veselības centram “Baltezers” var lepoties ar bagātīgu pieredzi, kā arī mērķtiecīgu uzņēmuma attīstību un izaugsmi. Veselības centra “Baltezers” uzņēmuma vēsture sniedzas 1953.gadā, kad tika dibināta Republikāniskā bērnu tuberkulozes sanatorija “Baltezers”. 1993. gadā uz tās bāzes šeit tika izveidots rehabilitācijas centrs, kurš specializējās bērnu rehabilitācijā. 2000.gadā rehabilitācijas centrs tika paplašināts, lai atvērtu ambulatoru daļu un sāktu piedāvāt rehabilitācijas pakalpojumus arī pieaugušajiem ar kustību, locītavu, muguras saslimšanām. 

2007.gadā blakus veselības centram tika uzcelta kūrorta viesnīca “Baltvilla”, lai nodrošinātu komfortablas naktsmītnes, sniedzot iespēju pacientiem saņemot medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus ilgākā periodā.

Mūsu klientu ērtībām esam būtisku uzmanību pievērsuši teritorijas labiekārtošanai, izveidojot bērnu rotaļu laukumu, kā arī pastaigu celiņus teritorijā, tai skaitā līdz ezeram.