Fizioterapija

Sākums Fizioterapija

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver speciālas tehnoloģijas, ārstniecisko vingrošanu, kā arī manuālo terapiju.

Fizioterapija sekmīgi ārstē slimības, kas ir saistītas ar kustību traucējumiem, kaulu, muskuļu, locītavu un saišu problēmām. Tā mazina muskuļu un locītavu sāpes, atjauno vai palīdz saglabāt locītavās noteiktu kustību apjomu, atvieglo hronisku slimību gaitu.

Turklāt fizioterapija ir būtiska sirds un asinsvadu, kā arī plaušu slimību ārstēšanā, lai pēc slimības atjaunotu fizisko izturību, normalizētu elpošanu un sirdsdarbību.

Augstas kvalitātes serviss un piemērota vide veselības uzlabošanai

Personām ar kustību traucējumiem

Fizioterapija profesionāla fizioterapeita vadībā palīdz būtiski uzlabot pacientu ar kustību traucējumiem un senioru dzīves kvalitāti.

Profilakses nolūkos

Pareizi piemeklētas un dozētas fiziskās nodarbības ir būtiskas sirds un asinsvadu slimību, cukura diabēta, aptaukošanās riska mazināšanā un profilaksē, kā arī personām ar mazkustīgu dzīvesveidu.

Bērniem

Skolas vecuma bērnam laikus konstatēti un koriģēti stājas traucējumi ļaus izvairīties no nopietnu problēmu attīstības vēlākā vecumā.

Grūtniecēm un jaunajām māmiņām

Fizioterapeiti veiksmīgi nodarbojas ar grūtnieču un jauno māmiņu veselības veicināšanu un palīdz sekmēt bērna harmonisku attīstību.