Uztura speciālists veselības centrā Baltezers

Sākums Jaunumi Uztura speciālists veselības centrā Baltezers

Izmantojiet iespēju apmeklēt uztura speciālista konsultāciju un uzlabot savus ēšanas paradumus. Uztura speciāliste Zane Auslande mūsu veselības centrā konsultē jau kopš 2017.gada un sniedz uztura rekomendācijas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Speciāliste konsultācijas laikā ievāc informācija par pacienta veselības stāvokli, ēšanas paradumiem, fiziskajām aktivitātēm un dzīves veidu, kā arī nosaka ķermeņa antropometriskos rādītājus (svaru, augumu, ĶMI).  Balstoties uz šo informāciju, uztura speciāliste izskaidro veselīga uztura pamatprincipus, biežākās kļūdas ēdienkartē, izstāsta, pēc kā jāvadās, izvēloties veselīgākus produktus veikalā, kā arī kā veselīgāk pagatavot maltīti.

Uztura speciāliste dod rekomendācijas ne tikai svara samazināšanā / palielināšanā, bet arī konsultē pie konkrētām saslimšanām – gastrīts, GERS, meteorisms, aizcietējumi, sirds un asinsvadu vai neiroloģiskās slimības, disfāgija, malnutrīcija, alerģijas un produktu nepanesība.

Lai rezultāts būtu noturīgāks ilgtermiņā, ieteicamas vairākas atkārtotas uztura speciālista konsultācijas. Īpaši vērtīgi būs, ja, pirms konsultācijas, būsiet sagatavojuši vismaz trīs dienu ikdienas ēdienkarti, lai mūsu uztura speciāliste Zane varētu precīzāk izvērtēt Jūsu ēšanas paradumus un sniegt individuālus risinājumus konkrētajā situācijā.

Pieteikties konsultācijai šeit