Sēru vēsts

Sākums Jaunumi Sēru vēsts

Paliks dzīvības vidū tavs darbīgais gājums,

Jo tik auglīgu mūžu jau neizdzēš riets,

Un caur kokiem un bērniem būs turpinājums

Tai saulainai gaitai, ko beidzi tu iet.

(K. Apškrūma)

Ar dziļām skumjām un cieņu paziņojam par mūsu ilggadējās kolēģes, ārstes Solveigas Rubules aiziešanu mūžībā.

Solveiga Rubule bija izcila ārste un sirsnīgs cilvēks, kas paliks mums- kolēģiem un pacientiem- neizdzēšami atmiņā. Viņas profesionalitāte, sirds siltums un neizsmeļamā enerģija iedvesmoja daudzus un atstāja paliekošu mantojumu Latvijas medicīnā.

Solveiga jau agrā vecumā saprata savu aicinājumu palīdzēt cilvēkiem. Pēc medicīnas studiju pabeigšanas viņa uzsāka darba gaitas Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, vēlāk, specializējoties fizikālās un rehabilitācijas medicīnas jomā, Solveiga strādāja Sporta medicīnas dispanserā. 1996.g. gadā darba gaitas uzsāka Rehabilitācijas slimnīcā. Solveiga, izmantojot viņai piemītošās zināšanas, prasmes, empātiju un vēlmi palīdzēt, sniedza labāko iespējamo aprūpi saviem pacientiem.

Solveiga vienmēr bija gatava sniegt atbalstu un mierinājumu tiem, kuriem tas bija visvairāk nepieciešams. Viņas līdzjūtība, izpratne un empātija bija tās īpašības, kas padarīja viņu par tik mīlētu un cienītu cilvēku.

Mēs pieminēsim Solveigu kā izcilu ārsti, kura veltīja savu dzīvi, lai uzlabotu citu cilvēku veselību un dzīves kvalitāti. Viņas devums medicīnas jomā paliks neaizmirstams, un viņas piemiņa dzīvos mūsu sirdīs. Viņas dzirkstošais smaids un optimisms atmiņās paliks ar mums.

Izsakam līdzjūtību ģimenei, draugiem un kolēģiem šajā smagajā laikā. Solveigas aiziešana ir milzīgs zaudējums visiem, kas viņu pazina un mīlēja.

Atvadoties no Solveigas Rubules, mēs saglabājam viņu atmiņā kā cilvēku, kurš iedvesmoja un palīdzēja daudziem. Lai viņas dvēsele atdusas mierā…

Ar cieņu,

Veselības centrs Baltezers